Zarejestruj się a będziesz otrzymywać ciekawe informacje: Indie, Nepal, Bhutan, Chiny i Tybet

Co to są wycieczki indywidualne?

Wycieczki indywidualne to propozycja dla osób, które chcą podróżować we dwoje lub w małych grupach, bez polskiego pilota. Uczestnicy takich wycieczek wykupują na własna rękę bilety na przeloty więcej informacji tutaj

Wyprawy do Tybetu

Wyprawy po Tybecie organizujemy tylko dla grup min 2 osób

Więcej informacji tutaj

Najlepsze Resorty Ajurweda w Indiach

Kryterium wyboru resortów to: jakość oferowanych zabiegów leczniczych i SPA, położenie resortu, bliskość plaży, zakwaterowanie i wyżywienie. Rezerwujemy pobyty w resortach Ajurweda w Indiach bez pobierania prowizji kontakt

Trekkingi w Himalajach

Trekking Mt Everest BC w Nepalu tutaj

Wokół Annapurny - trekking w Nepalu 15 dni tutaj

Trekkingi w Bhutanie tutaj

Trekkingi w Tybecie tutaj

A A A

Portal Informacyjno Kulturalny Azja

Czytaj więcej...

W dolinach, w których koncentruje się turystyk, zima (od połowy listopada do połowy marca) jest bezdeszczowa, a temperatura w ciągu dnia, jeżeli świeci słońce, waha się od 16-18 st.

Czytaj więcej...

Indie są ogromnym krajem, nic więc dziwnego, że warunki klimatyczne na północy są całkowicie odmienne od tych, jakie spotyka się na południu, więc termin naszego wyjazdu będzie różny w zależności od regionu, który chcemy odwiedzić.

Czytaj więcej...

Zajmujemy się rezerwacją hoteli, miejsc w pociągach sypialnych na trasie przejazdu, loty low costowe na terenie, samochodu z kierowcą ...

Czytaj więcej...

 Okres od września do połowy marca: Jest to bardzo dobry termin dla osób, które chcą powędrować po nisko położonych obszarach (np. Taraj) lub uprawiać trekking na himalajskich zboczach.

Czytaj więcej...

Zasadniczo klimat Tybetu nie jest tak surowy jak to wiele osób sądzi. Najlepszy czas na odwiedzenie Tybetu to czas od początku kwietnia do października, po tym okresie temperatury obniżają się.

Czytaj więcej...

Trekking to nie wspinaczka, to wędrówka lub spacer w górach. Trekkingiem najczęściej określa się wielodniowe piesze wycieczki ścieżkami górskimi, przez wsie i rejony gdzie żaden inny transport nie dociera, najczęściej w rejonach o pięknych krajobrazach.