Zarejestruj się a będziesz otrzymywać ciekawe informacje: Indie, Nepal, Bhutan, Chiny i Tybet

A A A
Kontakt
Adres:
Informacje odnośnie trekkingów, wypraw, wędrówek i wycieczek
Alicja Kokot
Pierzchno 56 D koło Częstochowy
42-130 Wręczyca Wielka
himalajetrekking@gmail.com
Polska
Telefon komórkowy:
501 272 121
Dodatkowe informacje:


Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi lokalnymi organizatorami wypraw i trekkingów w Himalaje. Organizatorzy mają siedziby w miejscach dobywania się trekkingów, co ma duże znaczenie przy szybkiej interwencji związanej z pogodą, zmianami trasy, odwołanymi przelotami i innymi nieprzyjemnymi zdarzeniami, które niestety towarzyszą naszemu życiu.


Przewodnicy na wyprawach i trekkingach są dobrze obeznani w terenie, bo tam się urodzili i tam mieszkają i pracują. Wszyscy nasi przewodnicy mówią po angielsku i mają powyżej 10 lat doświadczenia w zawodzie prowadzenia grup trekkingowych. Nasi przewodnicy pochodzą z regionów gdzie organizujemy trekkingi i ich wiedza o lokalnych zwyczajach i ludziach jest nieoceniona. Himalaje to ich rzeczywistość i oni znają ją najlepiej.


Rezerwując przez naszą stronę pomijasz pośredników, nie przepłacasz. Umowę podpisujesz bezpośrednio z organizatorem, do niego wpłacasz zaliczkę i resztę płacisz na miejscu po przybyciu.

Nie pobieramy żadnych opłat za zarezerwowanie wyprawy lub trekkingu przez nasza stronę. Informacje o wpłacie zaliczki na konto bankowe u organizatora wyprawy dostaniesz po wysłaniu formularza zapytania. Organizator, który zamieścił trekking lub wyprawę skontaktuje się z Tobą i poda wszystkie niezbędne informacje.


Wyprawy i trekkingi, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie są przygotowywane bardzo profesjonalnie, są bezpieczne, z odpowiedzialnymi lokalnymi przewodnikami i uczciwymi tragarzami. Nasze wyprawy i trekkingi są dostosowane do twoich oczekiwań. Możesz wybrać termin, standard zakwaterowania, zakres usług. Zapytanie odnośnie wyprawy lub trekkingu możesz wysłać bezpośrednio ze strony internetowej.
Wyprawa lub trekking zaczyna się od odebrania Was z lotniska lub granicy (jak w umowie) aż do wsadzenia do samolotu powrotnego. Bilety na przeloty międzynarodowe musisz wykupić sam, możesz to zrobić korzystając z naszej wyszukiwarki zamieszczonej na stronie lub dzwoniąc do biura GlobNet. Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie turystyczne na czas wyprawy lub trekkingu proszę skorzystaj z naszej oferty on-line firmy Signal Induna lub Axa. Jeśli nie wiesz jakie ubezpieczenie będzie dla ciebie najlepsze skontaktuj się z GlobNet.


Jeśli potrzebujesz informacje i porady możesz uzyskać u nas dzwoniąc lub wysyłając maila na adres w kontaktach. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście autorskich tras, które opracowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.
Wyprawy i trekkingi z polskim pilotem organizowane są przez nasze biuro GlobNet. Jeśli nie znasz języka angielskiego lub lubisz podróżować w grupie rodaków to zapraszamy do zapisywania się na wyprawy z nami. Ich cechą jest to, że zawsze jest podany dokładny termin i przelot z Polski jest wliczony w cenę.

Przez te wszystkie lata odkąd organizujemy wyprawy i trekkingi nauczyliśmy się wiele od swoich klientów i tą wiedzę wykorzystujemy, nie powielając wcześniejszych błędów. Dzięki temu wieloletniemu doświadczeniu nasi klienci wracają zadowoleni i polecają nas swoim bliskim i przyjaciołom. Zobacz tutaj wycieczki i wyprawy grupowe z polskim polotem na 2016.

Polityka Prywatności
Twoje dane zostaną wykorzystane, aby poinformować cię o sprawach związanych z trekkingiem/ wyprawą. Nie ujawniamy Twoich danych bez Twojej zgody osobom trzecim, twoje dane są tylko wykorzystywane w celu rezerwacji biletów, pozwoleń, wiz itp. Czasami wysyłamy informacje o naszych produktach, promocjach i korzystnych cenach przelotów.

Pozdrawiam Alicja Kokot 

 

Map